Sala konferencyjno-szkoleniowa
Strona główna:»Inkubator»Aktualności
Aktualności
AT Group S.A. w Lublińcu we współpracy z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza przedsiębiorców do udziału w projekcie unijnym z zakresu ochrony środowiska. Celem projektu jest zwiększenie świadomości przedsiębiorcy w zakresie ochrony środowiska i wdrożenie w firmie polityki przyjaznej środowisku.

W ramach projektu oferuje się:

1. Darmowy audyt środowiskowy – czyli indywidualna weryfikacja Twojego przedsiębiorstwa pod kątem przepisów ochrony środowiska, które mogą go dotyczy aktualnie i w przyszłości.
Efektem audytu będzie stworzenie dla przedsiębiorcy raportu , w którym znajdzie się analiza aktualnego stanu posiadanej przez firmę dokumentacji a także ewentualne rekomendacje w celu jej uzupełnienia. Posiadanie takiego raportu dobrze wpływa na wizerunek firmy, podnosi jej prestiż ponieważ świadczy o tym, że firma stara się prowadzi swoją działalnoś w zgodzie ze środowiskiem,
2. Darmowe godziny doradztwa – nasi specjaliści pomogą wdrożyć zaproponowane w audycie rekomendacje, sporządzić odpowiednie sprawozdania, ewidencje, zgłoszenia itd.
3. Darmowe szkolenia z zakresu wyliczania opłat środowiskowych – przeszkolimy przedsiębiorców oraz ich pracowników jak odpowiednio naliczać opłaty za korzystanie ze środowiska.

Strona www projektu to: www.audytysrodowiskowe.pl

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

kapital_ludzki_400_01               ueefs_l-kolor_400_02

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


Formularz zgłoszeniowy projektu
Formularz zgłoszenia na szkolenie


Pozostałe wiadomości
Realizacja: Organic Studio
Inkubator Przedsiębiorczości Sp. z o.o.
ul. Sienkiewicza 49, 42-600 Tarnowskie Góry / tel.: (032) 393 29 52, fax. (032) 393 29 50
Licznik odwiedzin: 1971715