Sala konferencyjno-szkoleniowa
Strona główna:»Inkubator
Aktualności
Serdecznie zapraszamy na 71 edycję bezpłatnego szkolenia "Jak założyć własną firmę?" w dniu 03.08.2020 r. Szkolenie skierowane jest dla osób, które w najbiższym czasie zamierzają założyć własną działalność gospodarczą oraz innych osób zainteresowanych tematyką szkolenia. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia. Partnerem w przeprowadzanym szkoleniu jest ING Bank Śląski.
Informacje i zapisy: tel. ... [więcej »]
Inkubator Przedsiębiorczości Sp. z o.o. w Tarnowskich Górach informuje, że są dostępne do wynajęcia następujące pomieszczenia biurowe:

- Pokój nr 211 o powierzchni 33,90 m2  - Pokój nr 110 o ... [więcej »]

Inkubator Przedsiębiorczości Sp. z o.o. w Tarnowskich Górach informuje, że są dostępne do wynajęcia pomieszczenia biurowe:

- Pokój ... [więcej »]
Szanowni Państwo!

Inkubator Przedsiębiorczości Sp. z o.o. w Tarnowskich Górach informuje, że jest dostępne do wynajęcia pomieszczenie biurowe:

- Pokój nr 301 o powierzchni 15,90 m2 
Pomieszczenie znajduje się w Tarnowskich Górach przy ul. Sienkiewicza 49.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 032 393 29 ... [więcej »]
Serdecznie zapraszamy na 70 edycję bezpłatnego szkolenia "Jak założyć własną firmę?" w dniu 24.02.2020 r. Szkolenie skierowane jest dla osób, które w najbiższym czasie zamierzają założyć własną działalność gospodarczą oraz innych osób zainteresowanych tematyką szkolenia. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia. Partnerem w przeprowadzanym szkoleniu jest ING Bank Śląski.
Informacje i zapisy: tel. ... [więcej »]
Szanowni Państwo!

Inkubator Przedsiębiorczości Sp. z o.o. w Tarnowskich Górach informuje, że są dostępne do wynajęcia pomieszczenia biurowe:

[więcej »]
Pozostałe wiadomości
Pomieszczenia
Niezbędnik
Inkubator w obiektywie. Zachęcamy do pobrania prezentacji z galerią zdjęć.
Aby otworzyć plik PPS należy posiadać zainstalowane oprogramowanie firmy Microsoft Power Point. Przy braku wymienionego oprogramowania polecamy zainstalować darmową przeglądarkę plików PPS i PPT firmy Microsoft: Power Point Viewer.
By ubiegać się o miejsce w Inkubatorze należy w pierwszej kolejności złożyć w biurze wypełniony formularz zgłoszeniowy.
Aby założyć Wirtualne Biuro w Inkubatorze Przedsiębiorczości, należy w pierwszej kolejności złożyć w biurze wypełniony formularz zgłoszeniowy.
Aby otworzyć plik PDF należy posiadać zainstalowane oprogramowanie do przeglądania plików PDF. Polecamy program Foxit Reader oraz Adobe Acrobat.
Realizacja: Organic Studio
Inkubator Przedsiębiorczości Sp. z o.o.
ul. Sienkiewicza 49, 42-600 Tarnowskie Góry / tel.: (032) 393 29 52, fax. (032) 393 29 50
Licznik odwiedzin: 1599938