Sala konferencyjno-szkoleniowa
Strona główna:»Inkubator»Aktualności
Aktualności

Cykl E-spotkań

Portal i dwumiesięcznik „Fundusze Europejskie” wspólnie z Bankiem BPH rozpoczęli 15 października br. cykl 19 e-spotkań pt. „Pomożemy Ci znaleźć kierunek rozwoju. Dotacje z Unii Europejskiej dla Twojej Firmy. Pozyskiwanie funduszy pomocowych w latach 2007-2013 na rozwój przedsiębiorstw”. Jest to pierwszy tego typu ogólnopolski projekt rozmów – czatów pomiędzy beneficjentami pomocy unijnej a przedstawicielami Instytucji Wdrażających programy operacyjne.

W najbliższą środę, 3 grudnia, w godzinach 12.30-14.00 tematem kolejnego, siódmego e-spotkania będą „Możliwości pozyskania funduszy z Unii Europejskiej na inwestycje przedsiębiorstwa w ramach RPO Województwa Śląskiego”.

Na pytania uczestników odpowiadać będą Eksperci:
· Beata Wistuba, specjalista ds. wyboru projektów, Śląskie Centrum Przedsiębiorczości
· Diana Markiewicz, specjalista ds. wyboru projektów, Śląskie Centrum Przedsiębiorczości
· Bożena Palka, Bank BPH

Zainteresowane osoby mogą wziąć udział w e-spotkaniu po zalogowaniu się na stronie:

http://fundusze-europejskie.pl/espotkaniabph.phpTERMINARZ kolejnych E-spotkań:
· 10.12.2008 – Możliwości pozyskania funduszy z Unii Europejskiej na inwestycje przedsiębiorstwa w ramach RPO Województwa Zachodniopomorskiego
· 17.12.2008 – „Możliwości pozyskania funduszy z Unii Europejskiej na inwestycje przedsiębiorstwa w ramach RPO Województwa Pomorskiego”

 

E-spotkania skierowane są do sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Do udziału w projekcie zaproszono przedstawicieli Instytucji Wdrażających oraz Banku BPH, którzy odpowiedzą na pytania dotyczące m.in. możliwości i zasad otrzymania dotacji unijnych na realizację projektów inwestycyjnych, oferty kredytowej na finansowanie przedsięwzięć objętych wsparciem pomocowym, zagadnień związanych z pomocą publiczną, sprawozdawczością, monitoringiem i kontrolą projektów dofinansowanych z Unii. Udział w e-spotkaniach to okazja do bezpośredniego zadawania szczegółowych pytań Ekspertom i uzyskania na nie odpowiedzi.

Patronat Honorowy nad cyklem objęło Ministerstwo Rozwoju Regionalnego.

Więcej informacji:
Małgorzata Burda
061/ 825 30 22
e-mail: malgorzata.burda@fundusze-europejskie.pl
www.fundusze-europejskie.plPozostałe wiadomości
Realizacja: Organic Studio
Inkubator Przedsiębiorczości Sp. z o.o.
ul. Sienkiewicza 49, 42-600 Tarnowskie Góry / tel.: (032) 393 29 52, fax. (032) 393 29 50
Licznik odwiedzin: 1473606