Sala konferencyjno-szkoleniowa
Strona główna:»Inkubator»Aktualności
Aktualności
3452_02Z radością informujemy o pozyskaniu nowego partnera do programu ulg dla firm działających w ramach Inkubatora Przedsiębiorczości Sp. z o.o. w Tarnowskich Górach. Z ulg / preferencyjnej oferty na usługi mogą skorzystać wszystkie firmy najmujące powierzchnie biurowe, magazynowe, produkcyjne oraz firmy działające w ramach Wirtualnego Biura.

Firmą, która przystąpiła do programu jest Kancelaria Adwokacka Monika Kaszuba świadcząca usługi prawne na rzecz Klientów indywidualnych, podmiotów gospodarczych oraz instytucjonalnych. Pomoc prawna obejmuje takie dziedziny prawa jak prawo cywulne, prawo rodzinne, prawo pracy, prawo karne, prawo administracyjne, prawo gospodarcze (szczególnie prawo własności przemysłowej).

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Kancelarii Adwokackiej Monika Kaszuba.

kancelaria_mk_logo_ver_podst_400


OFERTA FIRMY

ul. Sienkiewicza 49
42-600 Tarnowskie Góry
tel. 733 739 734
www.kancelaria-kaszuba.pl
e-mail: biuro@kancelaria-kaszuba.pl

Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować wszystkim podmiotom świadczących usługi w ramach programu (lista znajduje się w zakładce Nasi Partnerzy), jednocześnie zachęcamy inne podmioty do przystąpienia do programu. W razie zainteresowania uczestnicwem w programie prosimy o kontakt: borecki@tarnogorski.pl


Pozostałe wiadomości
Realizacja: Organic Studio
Inkubator Przedsiębiorczości Sp. z o.o.
ul. Sienkiewicza 49, 42-600 Tarnowskie Góry / tel.: (032) 393 29 52, fax. (032) 393 29 50
Licznik odwiedzin: 1971681