Sala konferencyjno-szkoleniowa
Strona główna:»Inkubator»Aktualności
Aktualności
finanse-osobiste_400Dzięki współpracy nawiązanej z AIP w siedzibie Inkubatora Przedsiębiorczości Sp. z o.o. odbędzie się szkolenie dotyczące finansów osobistych. Szkolenie odbędzie się w dniu 19 kwietnia.

Uczestnicy szkolenia przede wszystkim dowiedzą się co należy robić, aby skutecznie się bogacić. Omówione zostaną także sposoby operowania pieniędzmi przez różnych ludzi, oraz rozróżnione zostaną takie, którymi posługują się ludzie biedni i takie, które stosują ludzie bogaci. Omówione zostaną podstawowe błędy jakie popełniają ludzie w związku z swoimi pieniędzmi, oraz dowiedzą się jakie nawyki powinno się posiadać, aby być spokojnym o swoje finanse!

Forma zajęć: szkolenie

Termin: 19.04.2016r. (wtorek), godz. 17:00-19:00

Miejsce: sala szkoleniowa Inkubatora Przedsiębiorczości Sp. z o.o. (ul. Sienkiewicza 49, Tarnowskie Góry)

Cena: bezpłatne

Prelegenci: Piotr Łabno - trener z zakresu finasów i inwestycji, nieruchomości, oraz rozwoju osobistego. Skupia się na praktyce i wynikach. Wolny finansowo dzięki skutecznemu zarządzaniu finansami i inwestowaniu w nieruchomości. Prowadzi wiele przedsięwzięć biznesowych i inwestycyjnych. Jego pasją jest praca nad własnym rozwojem i ciągłe dążenie do doskonałości.

Informacje i zapisy: http://sukces.edu.pl/szkolenie/finanse-osobiste#top_strony

Pozostałe wiadomości
Realizacja: Organic Studio
Inkubator Przedsiębiorczości Sp. z o.o.
ul. Sienkiewicza 49, 42-600 Tarnowskie Góry / tel.: (032) 393 29 52, fax. (032) 393 29 50
Licznik odwiedzin: 1918513