Sala konferencyjno-szkoleniowa
Strona główna:»Inkubator»Aktualności
Aktualności
11216266_1235171176500407_4390756159625348557_n_400Rusza pierwsza edycja  Startu Sprint Silesia w Katowicach.
Startup Sprint to dwudniowe wydarzenie, podczas którego uczestnicy w interdyscyplinarnych grupach rozwijają pomysły biznesowe lub istniejące firmy. Następnie prezentują je potencjalnym jury i potencjalnym inwestorom. Pracują oni pod przewodnictwem doświadczonych mentorów.
 
Startup Sprint ddbędzie się on w dniach 5-6 grudnia, przy współpracy z Uniwersytetem Śląskim w Katowicach oraz Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości Śląsk.

Pierwsza edycja Startup Sprint Silesia w Katowicach będzie bardziej ogólna, aby dać uczestnikom szanse na ukazanie potencjału własnej kreatywności. Wszyscy, którzy mają pomysł na aplikację, usługę, produkt związany np. z branżą energetyczną, medyczną, dziecięcą albo zupełnie innym zakresie tematycznym, zaczną pracę w piątkowy wieczór.

Uczestnicy przedstawią własne pomysły, a następnie podzielą się na zespoły i przystąpią do pracy. Pomysłodawcą wydarzeń jest należący do SpeedUp Venture Capital Group fundusz LMS Invest. W Poznaniu, Warszawie, Gdańsku i Krakowie odbyły się różnego rodzaju edycje, dotyczące np. zdrowia, młodości, grupy wiekowej 50+, finansów, marketingu.

Uczestnictwo w Startup Sprint Silesia jest bezpłatne. Aby wziąć udział należy się zarejestrować. Ilość miejsc jest ograniczona.

Startup Sprint to okazja do rozwinięcia z sukcesem własnego pomysłu, doszlifowanie go. Wiedzą będą się dzielić ludzie biznesu z różnych branż - marketingu, prawa, finansów itp. Wierzymy, że tworząc przestrzeń gdzie spotkają się przedsiębiorczy ludzie, z tymi którzy mają na swoim koncie sukces, zaowocuje bardziej dostosowanymi do rynku rozwiązaniami - mówi Ewelina Wołoszyn, jedna z organizatorek Startup Sprint Silesia.

Szczegóły wydarzenia oraz  formularz rejestracyjny znajdują się na stronie wydarzenia: http://silesia.startupsprint.org/


Pozostałe wiadomości
Realizacja: Organic Studio
Inkubator Przedsiębiorczości Sp. z o.o.
ul. Sienkiewicza 49, 42-600 Tarnowskie Góry / tel.: (032) 393 29 52, fax. (032) 393 29 50
Licznik odwiedzin: 1915269