Sala konferencyjno-szkoleniowa
Strona główna:»Inkubator»Aktualności
Aktualności

Przed nami kolejna edycja Konkursu Młodej Przedsiębiorczości, pod hasłem „Firma moich marzeń-edycja II”. Celem konkursu jest promocja przedsiębiorczości, rozbudzanie i wzmacnianie postaw oraz zachowań przedsiębiorczych wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych.
Tegorocznym organizatorem Konkursu jest Centrum Edukacji Ekonomiczno-Handlowej im. Karola Goduli w Tarnowskich Górach przy współpracy i patronacie Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach, Inkubatora Przedsiębiorczości Sp. z o.o. i Powiatowego Urzędu Pracy w Tarnowskich Górach.

 Wszyscy uczestnicy konkursu będą mogli wziąć udział w szkoleniu i w warsztatach zorganizowanych przez Inkubator Przedsiębiorczości Sp. z o.o. i Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach.

Finał konkursu, gdzie laureaci przedstawią swoją pracę konkursową odbędzie się 14 kwietnia 2015r. o godz. 9:00 w Centrum Edukacji Ekonomiczno – Handlowej im. Karola Goduli w Tarnowskich Górach.


Harmonogram szkoleń i warsztatów:

16 marca 2015r. godz. 10:00 w siedzibie Inkubatora Przedsiębiorczości Sp. z o.o.
(ul. Sienkiewicza 49, Tarnowskie Góry) - szkolenie „Jak założyć własną firmę + biznes plan” – Inkubator Przedsiębiorczości 

27 marca 2015r. godz. 10:00 w siedzibie Inkubatora Przedsiębiorczości Sp. z o.o.
(ul. Sienkiewicza 49, Tarnowskie Góry) - warsztaty „Czy nadaję się na przedsiębiorcę?” – Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach


Serdecznie zapraszamy!!Pozostałe wiadomości
Realizacja: Organic Studio
Inkubator Przedsiębiorczości Sp. z o.o.
ul. Sienkiewicza 49, 42-600 Tarnowskie Góry / tel.: (032) 393 29 52, fax. (032) 393 29 50
Licznik odwiedzin: 1915664