Sala konferencyjno-szkoleniowa
Strona główna:»Inkubator»Aktualności
Aktualności
header2_400_02
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
zaprasza mikro i małe firmy do skorzystania z usługi KSU w zakresie szybkiej optymalizacji zarządzania finansami przedsiębiorstwa.

Optymalizacja zarządzania finansami to realne korzyści finansowe dla mikro- i małego przedsiębiorcy, które pozwolą poprawić funkcjonalność w działaniu firmy.

II-etapowa usługa szybkiej optymalizacji pozwoli profesjonalnemu doradcy przeprowadzić w mikro- i małym przedsiębiorstwie audyt optymalizacyjny polegający na analizie funkcjonowania firmy w obszarach: prawa, finansów, księgowości, podatków, sprzedaży, marketingu, IT i telekomunikacji.
Poprzez przeprowadzenie audytu optymalizacyjnego doradca przedstawi raport, który będzie bazą Etapu II i skutkuje wdrożeniem rekomendowanych rozwiązań lub usprawnień najbardziej korzystnych dla danego przedsiębiorcy.

Usługa jest dofinansowana aż w 70% więc przedsiębiorca ponosi niewielkie koszty specjalistycznego doradztwa.

Kontakt z doradcą jest bardzo prosty – wystarczy osobiście udać się do najbliższego ośrodka, zadzwonić lub skontaktować się mailowo.
Istnieje również możliwość umówienia się z doradcą
w siedzibie Twojej firmy.

Usługę świadczy 11 ośrodków w całym kraju. Lista tych ośrodków oraz szczegóły dotyczące usługi dostępne są na stronie internetowej:
http://ksu.parp.gov.pl/pl/oferta_ksu/zarzadzanie_finansami

Krajowy System Usług (KSU) służy rozwojowi przedsiębiorczości poprzez zapewnienie usług na najwyższym poziomie, interweniując w obszarach,
w których mechanizmy rynkowe nie są jeszcze wystarczająco rozwinięte.
Usługi KSU skierowane są do przedsiębiorców i osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą. System składa się z ponad 200 zarejestrowanych podmiotów, rozsianych po całej Polsce.

Zachęcamy również do zapoznania się z informacjami na temat innych usług oferowanych w ramach KSU.
Pozostałe wiadomości
Realizacja: Organic Studio
Inkubator Przedsiębiorczości Sp. z o.o.
ul. Sienkiewicza 49, 42-600 Tarnowskie Góry / tel.: (032) 393 29 52, fax. (032) 393 29 50
Licznik odwiedzin: 1423379