Sala konferencyjno-szkoleniowa
Strona główna:»Inkubator»Aktualności
Aktualności

Stowarzyszenie Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych E-NTERPISE, działające przy Inkubatorze Przedsiębiorczości Sp. z o.o. w Tarnowskich Górach serdecznie zaprasza mieszkanki terenów wiejskich powiatu tarnogórskiego, a w szczególności mieszkanki Zbrosławic do udziału w bezpłatnym szkoleniu z tematyki „Godzenie życia zawodowego z rodzinnym”.

 

Polityka sprzyjająca godzeniu życia zawodowego z prywatnym zyskała w ostatnich latach na wadze jako jedno z narzędzi służących zapewnieniu równości kobiet i mężczyzn oraz odpowiedź na wyzwania natury gospodarczej i demograficznej. Od wielu lat podej­mowane są kroki na rzecz wdrażania polityki zapewniającej kobietom możliwość łączenia dobrej jakości pracy z obowiąz­kami rodzicielskimi i innymi zobowiązaniami związanymi z opieką, uznając to za warunek wstępny dla umożliwienia prawdziwej równo­ści płci.


Szkolenie odbędzie się 08.11.2012r., o godz. 10:00, w Centrum Usług Publicznych Zbrosławice, ul. Oświęcimska 2a


Zgłoszenia przyjmowane są do 07.11.2012r. pod nr tel. 32 393 29 65,

e-mail: biuro.enterprise@gmail.com

 

Spotkanie jest ostatnim z cyklu spotkań prowadzonych w ramach projektu „Kobieta aktywna zawodowo”. Tematyka szkoleń ma na celu podniesienie aktywności zawodowej kobiet naszego powiatu. Projekt współfinansowany jest ze środków Programu „Działaj Lokalnie VII” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Filantropii w Polsce oraz Forum Młodzieży Samorządowej.


Serdecznie zapraszamy!

 Pozostałe wiadomości
Realizacja: Organic Studio
Inkubator Przedsiębiorczości Sp. z o.o.
ul. Sienkiewicza 49, 42-600 Tarnowskie Góry / tel.: (032) 393 29 52, fax. (032) 393 29 50
Licznik odwiedzin: 1915668