Sala konferencyjno-szkoleniowa
Strona główna:»Inkubator»Aktualności
Aktualności

 

„Finansowanie Firm o Wysokim Potencjale Wzrostu”

 

16-17 października na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie

 

Finansowanie Firm o Wysokim Potencjale Wzrostu to:

 

  • 18 godzin aktualnej wiedzy o finansowaniu rozwoju poprzez Venture Capital i rynek NewConnect,
  • doświadczenie przedsiębiorców i inwestorów z wiodących firm,
  • możliwość nawiązania międzynarodowych  kontaktów biznesowych,
  • udział w 8 interesujących panelach dyskusyjnych,
  • 40 prelegentów i goście zagraniczni,
  • TEDx Warsaw.

Rejestracja trwa do 11 października 2012 na stronie www.high-growthconference.pl.

 

Wszystkich uczestników, którzy nie będą mogli fizycznie uczestniczyć w konferencji zapraszamy do obejrzenia transmisji na żywo na stronie www.high-growthconference.pl.

 

Udział w Konferencji jest bezpłatny.

 

Właściciele i menadżerowie innowacyjnych firm technologicznych z sektora MSP na co dzień szukają finansowania na dynamiczny rozwój, niektórzy rozważają wejście na rynki globalne.

Wiele odpowiedzi na nurtujące ich zagadnienia uzyskają podczas paneli dyskusyjnych, wykładów - poznając opinie doświadczonych inwestorów i przedsiębiorców. Dwa dni konferencji dadzą możliwość porównania rynku giełdowego i funduszy Venture Capital, jako źródeł kapitału. To również szansa dla innowacyjnych technologicznie przedsiębiorstw na poznanie doświadczeń zagranicznych partnerów z ich ekspansji na rynkach międzynarodowych.

 

Pierwszy dzień konferencji poświęcony jest strategiom stosowanym przez menadżerów i inwestorów Venture Capital z USA, Izraela, Niemiec, Portugalii i Czech. Inwestorzy opowiedzą o wsparciu finansowym i poza kapitałowym udzielanym firmom, z którymi współpracują. Poradzą, jak można wesprzeć je w wejściu na rynki globalne i jak korzystając z własnych doświadczeń biznesowych pomóc firmie zbudować i wzmocnić pozycję na rynku lokalnym. Swoim doświadczeniem w tym zakresie podzielą się również polskie firmy i fundusze Venture Capital, które od lat z powodzeniem funkcjonują na polskim i międzynarodowym rynku.

 

Drugi dzień konferencji będzie poświęcony NewConnect - pokazaniu doświadczeń najbardziej innowacyjnych firm notowanych na tym rynku oraz opinii inwestorów, którzy powierzyli im swój kapitał. Będzie to druga odsłona debaty zainicjowanej zeszłoroczną konferencją „Po kapitał na NewConnect". Opinie ekspertów wskażą jak funkcjonuje rynek NewConnect, jak można pozyskać z niego kapitał oraz co robić, by stał się on bardziej atrakcyjny dla inwestorów i jakie są perspektywy rozwoju tego rynku w najbliższych latach.

 

Szczegóły na temat konferencji dostępne są na stronie www.high-growthconference.pl

 

ZAPRASZAMY!Pozostałe wiadomości
Realizacja: Organic Studio
Inkubator Przedsiębiorczości Sp. z o.o.
ul. Sienkiewicza 49, 42-600 Tarnowskie Góry / tel.: (032) 393 29 52, fax. (032) 393 29 50
Licznik odwiedzin: 1915270