Sala konferencyjno-szkoleniowa
Strona główna:»Inkubator»Aktualności
Aktualności

Stowarzyszenie Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych E-NTERPISE, działające przy Inkubatorze Przedsiębiorczości Sp. z o.o. w Tarnowskich Górach serdecznie zaprasza mieszkanki terenów wiejskich powiatu tarnogórskiego, a w szczególności mieszkanki Ożarowic do udziału w bezpłatnym szkoleniu z tematyki „Prawo pracy dla kobiet”.

 

Celem spotkania jest przedstawienie najważniejszych przepisów prawa pracy bezpośrednio związanych z prawami kobiet i obowiązkami wynikającymi ze strony pracodawcy. Szczególna ochrona pracy kobiet wynika z właściwości psychofizycznych kobiet oraz konieczności ochrony ich funkcji prokreacyjnych i macierzyńskich. Przedstawione zostaną prawne aspekty równości płci na rynku pracy.

 

Szkolenie odbędzie się 11.10.2012r., o godz. 10:00, w budynku Bibliotek i Ośrodka Kultury w Tąpkowicach przy ul. Zwycięstwa 17.

 

Zgłoszenia przyjmowane są do 10.10.2012r. pod nr tel. 32 393 29 65,

e-mail: biuro.enterprise@gmail.com

 

Spotkanie to jest pierwszym z cyklu spotkań prowadzonych w ramach projektu „Kobieta aktywna zawodowo”. Tematyka szkoleń ma na celu podniesienie aktywności zawodowej kobiet naszego powiatu. Projekt współfinansowany jest ze środków Programu „Działaj Lokalnie VII” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Filantropii w Polsce oraz Forum Młodzieży Samorządowej.


W październiku i listopadzie zapraszamy na szkolenia pt.:

1.Godzenie życia zawodowego z rodzinnym.

2. Poszukiwanie indywidualnej ścieżki bycia liderką.

 

Serdecznie zapraszamy!Pozostałe wiadomości
Realizacja: Organic Studio
Inkubator Przedsiębiorczości Sp. z o.o.
ul. Sienkiewicza 49, 42-600 Tarnowskie Góry / tel.: (032) 393 29 52, fax. (032) 393 29 50
Licznik odwiedzin: 1915404