Sala konferencyjno-szkoleniowa
Strona główna:»Inkubator»Aktualności
Aktualności
Inkubator Przedsiębiorczości Sp. z o.o. w Tarnowskich Górach zaprasza na szkolenie "Prawo pracy 2012 - podsumowanie zmian, analiza bieżących problemów".

Celem szkolenia:
Rok 2011 i początek 2012r to czas zmian w prawie pracy. Zakończył się czas obowiązywania ustawy „antykryzysowej”, dokonano zmian sporej ilości przepisów. Zapraszamy na szkolenie omawiające zmiany i aktualne problemy w stosowaniu prawa pracy. Szkolenie będzie prowadzone metodą analizy przypadków, tak aby efektem nie była wyłącznie znajomość przepisów obowiązujących w 2012 roku, ale też umiejętność ich praktycznego zastosowania. Omawiane zagadnienia zostaną poprzedzone krótkim omówieniem zawierającym podstawowy zakres wiadomości na dany temat, co umożliwi uczestnictwo w szkoleniu także osobom początkującym.

Szkolenie polecamy przedstawicielom jednostek samorządu terytorialnego i ich jednostek organizacyjnych: wójtom, burmistrzom, sekretarzom, naczelnikom wydziałów organizacyjnych i kierownikom działów kadr, osobom prowadzących obsługę  prawną, biura rachunkowe, a także kadrze kierowniczej, specjalistom działów kadr, właścicielom firm oraz wszystkim, którym w pracy zawodowej niezbędna jest wiedza z zakresu prawa pracy.

Metodyka prowadzenia zajęć: wykład, analiza przypadków, dyskusja moderowana, konsultacje indywidualne.

Prowadzący: prawnik, aplikant radcowski, pracownik kancelarii prawnej zajmującej się na co dzień doradztwem prawnym dla przedsiębiorców, w tym zagadnieniami z zakresu prawa pracy i podatków. Doradza w tym zakresie niewielkim przedsiębiorcom, jak i firmom zatrudniającym kilkaset osób w całym kraju. Publikuje w serwisie www.podatki.biz.

Cena szkolenia: 220,00zł/osobę

Szkolenie odbędzie się w dniu 21.02.2012r. w godz. 9:00-15:00
w siedzibie Inkubatora Przedsiębiorczości Sp. z o. o.

Chętnych prosimy o przesłanie wypełnionego formularza
dostępnego
w załączniku do dnia 13.02.2012r.:
•    mailem na adres: zurek@tarnogorski.pl
•    faxem na numer 32 393 29 40


Formularz zgłoszeniowy

Program szkoleniaSerdecznie zapraszamy!


Pozostałe wiadomości
Realizacja: Organic Studio
Inkubator Przedsiębiorczości Sp. z o.o.
ul. Sienkiewicza 49, 42-600 Tarnowskie Góry / tel.: (032) 393 29 52, fax. (032) 393 29 50
Licznik odwiedzin: 1971687